> <
  • 1
  • 2
  • Όλα
  • Α.Κ.Ι.
  • Α.Κ.Ι.×
  • ΑποτελέσματαΑγώνων
  • ΑποτελέσματαΑγώνων×
  • ΔελτίαΤύπου
  • ΔελτίαΤύπου×
  • ΕθνικέςΟμάδες
  • ΕθνικέςΟμάδες×
  • Μορφολογία
  • Μορφολογία×
  • Βασικό
  • Τίτλος
  • Ημερομηνία
  • Τυχαία
φορτωση επιπλεον πατηστε και κρατηστε το κουμπι SHIFT για να φορτωσουν ολα φορτωση ολων
imerologia

ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: Gianni Dammone.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΗ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Messi de la Palmosa Σακαντάνης Βασίλης
2ο Πολλά Υποσχόμενο Alonson de la Palmosa Σακαντάνης Βασίλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Legolas di Ioannina Πετούση Ελένη

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ: Legolas di Ioannina Πετούση Ελένη

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Psiharis Ventus Zoro Ψυχάρης Χρ.
2ος Εξαίρετος RCACJ Orfeo Cane di Loumario Σιούτης Γιωργ.
3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Zio Ψυχάρης Χρ-Αβραμίδης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Psiharis Ventus Zu Ψυχάρης Χρ.
2ος Εξαίρετος RCACJ Hipoint Sun Brenk Clouds Μηλιώνης-Καλπένη

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Psiharis Ventus Zu Ψυχάρης Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Morgan Free di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Ελ.
2ος Εξαίρετος Giuseppe Στακτοπούλου Δέσποινα

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Saci di Varsos Team Λαουτάρης Νίκος
2ος Εξαίρετος Lamia di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Figo de la Palmosa Κωνσταντίνου Σπ.
2ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Evo Ψυχάρης-Κυριακούλης
3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Hektor Κουντάνης Δημ.
Εξαίρετος Psiharis Ventus Emo Ψυχάρης-Γαβιώτης
Εξαίρετος Robin di Varsos Team Μανιάτης Γιαν.& Αλ.
Πολύ Καλός Dusty von der Postschwaige Λαουτάρης Ν.
Πολύ Καλός Noe de la Palmosa Γονιδάκης-Μητρόπουλος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Froda de la Palmosa Γονιδάκης
2ος Εξαίρετος Sugar Ray di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Ελ.
3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Ina Ψυχάρης-Σκούρα
Εξαίρετος Psiharis Ventus Ele Ψυχάρης-Κυριακούλης
Εξαίρετος Niovi di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Mplek Cane di Loumario Σεϊτανίδης Στ.
2ος Εξαίρετος Nadir di Ioannina Παππάς Β.
3ος Εξαίρετος Fury Σβεστονώφ Κ.
Εξαίρετος Rapakoulias Genesis Gorgos Σπηλιώπουλος
Εξαίρετος Μaikon di Varsos Team Τσεμπελής Α.
Εξαίρετος Astrahan del Duda Κλωνάρης Μιχ.
Εξαίρετος Morgan vom Muckenborn Κοϊος Νικ.
Εξαίρετος Bill san Mareta Λάμπρου Μιχ.
Πολύ Καλός Hugo Σακαντάνης Βας.
Πολύ Καλός Kotinos Stil Παναγιωτακόπουλος-Σπηλιακόπουλος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Ursina von der Postschwaige Γκεσούλης Παντ.
2ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Thida Ψυχάρης-Βεργούλης Ι.
3ος Εξαίρετος Adora bella di Zampra Ζάμπρας Βας.
Εξαίρετος Honda Σακαντάνης Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Astro Σοφούλης-Βεργούλης
2ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Tuko Ψυχάρης-Αβραμίδης

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Astro Σοφούλης-Βεργούλης

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: Franco Rubinato.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Thriasio Land Box Ηλίας Λεωνίδας
2ος Εξαίρετος Thriasio Land Biktor Πέτσης Δημήτρης

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Thriasio Land Box Ηλίας Λεωνίδας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Penny D.Doulos Κυριακούλης Δημ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.
2ος Εξαίρετος Johny Ζερβός Ιωαν.
3ος Εξαίρετος Sirio tou Anthos Σκοπελίτης Αλ.
Πολύ Καλός Luka Κοτρόζος Νικος
Πολύ Καλός Negus Τίκας Αθ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Thriasio Land Aba Πέτσης Δημήτρης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Rijanis Klaud Μάρτης-Φιλιππίδης
2ος Εξαίρετος Radentis Nemo Κατσαρής Αθ.
3ος Εξαίρετος Ilis Anemos Φωτακόπουλος Ν.
Εξαίρετος Cielo Sirtouf Στακτοπούλου Δεσπ.
Εξαίρετος Gianni del Duda Πάτσης Κυριάκος
Πολύ Καλός Ilis Omorfos Kinigos Σαπουνάς Λάμπρος
Πολύ Καλός Ciro Sirtouf Πρέζας Νικ.
Πολύ Καλός Martzelo el d'el Astro Μπαρούνης Βαγ.
Πολύ Καλός Ilis Omorfos Tropos Φωτακόπουλος Ν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Cima Sirtouf Κλωνάρης-Μιαούδης
2ος Εξαίρετος RCAC Alex Afidnai Sanny Δέδες Σπ.
3ος Εξαίρετος Ciao Sirtouf Φουτρής Ιωαν.
Πολύ Καλός Voula tou Moustakidi Σκοπελίτης Αλ.
Πολύ Καλός D.S. Depi's Barby Στακτοπούλου Δεσπ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπ.

ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ ΣΕΤΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: Franco Rubinato.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Avon Farm Romulus Μοτσάκος Βας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Seltik Αγγελόπουλος Παν.
2ος Πολύ Καλός Rocky Τσίρμπας Στεφ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Lola Τσίρμπας Στεφ.
2ος Πολύ Καλός Avon Farm Melissa Μοναστηριώτης Σπ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Abbie tou Petrochilou Κελπερή Μαρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Seltik Αγγελόπουλος Παν.

 

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: Psiharis Ventus-Ψυχάρης Χρήστος.

2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : Sirtouf –Φουτρής Ιωάννης.

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Legolas di Ioannina- Πετούση Ελένη

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Psiharis Ventus Zu -Ψυχάρης Χρ.

ΑΝΑΠΛ.ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Thriasio Land Box -Ηλίας Λεων.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Seltik- Αγγελόπουλος Παν.

ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Astro -Σοφούλης-Βεργούλης