Αποτελέσματα Έκθεσης Μορφολογίας 10/6/2023-Κομοτηνή.
ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: Σάββας Ανδρέας.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Becker di Astro Vente Αντωνακάκης
2ος Πολύ Καλός Gas Κωνσταντινίδης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Phoenix di clos de la Berruguette Κέκης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACV Fredy Μέκκου Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Elmas Αρναουτ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Gouzelpe Mado Γκουζούνας-Καλαμαράς
2ος Εξαίρετος RCAC Jacarda Gruppo di Giorgio Κέκης
3ος Εξαίρετος Boca Kόιος-Τζινας
BOB
ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ- ΚΡΙΤΗΣ: Φραγγίδης Ιωάννης.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΚ.ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1Ο Πολλά Υποσχόμενο Hellas Kynagon Hunt Achilleas Ζέρβας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Nomar di Hristodulu Χριστοδούλου
2ος Πολύ Καλός Max Σκαπαριώτης
ΒJ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Cross di Hristodulu Χριστοδούλου
2ος Εξαίρετος Artsi North Star di Kouinelis Κουινέλης
3ος Εξαίρετος Mike Ρόιδος
Πολύ Καλός Marlon Σκαπαριώτης
Πολύ Καλός Tsirigakis Labis Livieratos Τσουρνακάκης
Πολύ Καλός Renie North Star di Kouinelis Κουινέλης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Rocky de L'echo de la Foret Δουλκέρογλου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Strimona's F.I.Baron Τζαμπαζή
BOB
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Melina Gklavinis Γκλαβίνης
2ος Πολύ Καλός Simba di Hristodulu Χριστοδούλου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Keti Gklavinis Γκλαβίνης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Karla North Star di Kouinelis Κουινέλης
2ος Εξαίρετος Sofia de los Vitorones Κουινέλης
3ος Πολύ Καλός Sandy Ντάφος
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Gouzelpe Aryan Καλαμαράς
2ος Πολύ Καλός Biki Κανίδης
3ος Πολύ Καλός Fenia Bellazor Βαθρακοκοίλης
ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΣΕΤΤΕΡ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Anfield Gruppo di Giorgio Σουτογλου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Abracadabra Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου
BOB
ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ ΣΕΤΤΕΡ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Dillan von Makelter Κελπερή Μ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Marvin von Makelter Κελπερή Μ.
BOB
1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ :
North Star di Kouinelis-Κουινέλης Ανδρέας
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡ.ΚΟΥTΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ:
Hellas Kynagon Hunt Achilleas- Ζέρβας Σίμος
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ :
Nomar di Hristodulu -Χριστοδούλου
ΚΑΛΥΤΕΡΟ BETEΡΑΝΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ :
Fredy- Μέκκου Γ.
ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ:
Gouzelpe Mado -Γκουζούνας-Καλαμαράς
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ:
Strimona's F.I.Baron -Τζαμπαζή